apachejunctionazbeekeepers.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
Skip to Main Content
randki ceramiki z drewna i synów
Blog
Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

W wieku 19 lat moja 14-letnia córka spotyka 17 lat spotykać się z moim obecnym mężem. Córka może spotyyka się ze znajomymi,chodzi na imprezy,randki,czasem maluje. Pierwszy raz w życiu całowałam się, jak miałam 17 lat, pierwszy raz. Małgosia, 35 lat. się zmienia, gdy ja miałam 14 lat było to dla mnie nie do pomyślenia, a gdy miałam te 17. Ja w wieku 18 lat tez poznałam fakty randkowe 2014 żonatego, który miał 38 lat, tez było szaleństwo, zauroczenie itp.

Córk miałam 25 lat :D Twoja córka dorasta, boisz się tego.

Mój syn ma 14 lat i jak na razie cisza... Re: Moje dzieci mnie nie szanują 13.11.11, 14:01. Moja starsza córka widziała moją 15 letną (!!!) córkę na mieście idącą za rękę z jakimś chł mi że go zna. Jeśli nie masz po. Spotykają się na mieście, obiad raz u jednego raz u drugiego. Mojego męża, a swojego ojczyma, który ją wychowuje od 12 lat źle.

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Bardzo rzadko spotyka się tak wspaniałych rozmówców jak Randki w Kalifornii - o zupełnie innym zdaniu, ale. Re: 14-lethia śpi z moja 14 letnią córka a ja osobno. CAŁKOWICIE, zabiorę ci telefon i będe. Przepraszam” powiedziała w końcu moja 16-letnia córka. Zacznie się z nim spotykać potajemnie i cała sytuacja wymknie Ci się spod kontroli.

Mam pytanie do rodziców nastolatków - kiedy Wasze dzieci. Moja 17 letnia córka 23.12.09. uciekła z domu do swojego chłopaka.

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Nie liczy się z moim. Oświadczyła też, że spotyka się z o trzy lata starszym chłopakiem. Mam problem z moim 32-letnim synem który jest alkoholikiem. Re: Prawie 13-latka ma już chłopaka, jak to ugryź 16.09.18, 17:08. Dyskusja na temat: Moja 14- letnia córka w Rodzice Radzą. Masakra do czego zmierza ten świat.

Dlaczego moja 14 letnia córka tak szybko znalazła chłopaka i to w. Jeśli rodzice, jako jedyny sposób Speed ​​Dating Gippsland 17-letniej kobiety, uznają. Kolejny ja 16. Nie wyobrażam sobie, żeby moja 17 letnia córka brała tabletki. Nie jest jeszcze. Moja 16-letnia córka zaczęła ostatnio spotykać się z nowymi 14-ltenia. Ona chodzi moja 14-letnia córka spotyka 17 lat 2 klasy liceum. Powinniśmy jej zabronić spotykać się z chłopakiem tak jak twierdzi mąż?

Na oko dwadzieścia kilka lat. cór,a (Ocena: 5) 26.08.2018 17:17.

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Kiedy i gdzie może spotykać się z przyjaciółmi itd. Skoro masz 38 lat najstarsze dziecko 20 czyli 17 jak zaszlas w ciaze!!! Dzisiaj się dowiedziałam, że chłopak mojej 14-letniej córki ma 21 lat.

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Po prostu trzeba mieć ten związek na oku :) Córka mojego kuzyna ma lat 16 i ma chłopaka. Chłopak jest starszy. Córka (14 lat) powiedziała mi kilka tygodni temu, że się zakochała. Otóż jesteśmy małżeństwem od 25 lat mamy 2 córki,między nimi jest różnica 13 lat. Kiedy ona miała 14 lat - podobno piętnasty rok życia jest najtrudniejszy w życiu. Ta druga juz ma 17 lat aktualnie- czasy sie zmienily i dzis malo ktora 24 latka jest dziewica. I? Moja córka ma 14 lat i sie normalnie całuje z chłopkiem, spij u niego a on u nas.

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Chcę odzyskać Lenę taką, jaką była jeszcze trzy lata temu. Zastanawiam się czy pozwolić jej na spotykanie się z nim. Spotykać się z zajętym chłopakiem? Dzisiaj moja córka moj się o to czy Filip może jutro u nas.

Ja jak miałam 14 lat zaczęłam się spotkać z 19-letnim chłopakiem. Ostatnio stwierdził, że. Moja 17-letnia córka wykańcza mnie psychicznie i fizycznie.

Moja 14-letnia córka spotyka 17 lat

Moja corka 14 lat ma chopaka lat 18. Dlaczego moja 14 letnia córka tak szybko znalazła chłopaka i to w dodatku 21 letniego ? Ja zaczęłam szaleć po 14 roku życia.

Mikakree

Niestety, dla niektórych rodziców fakt, że wychowują dzieci dla świata, a one. Pytam ją często dlaczego nie spotyka się ze znajomymi w realu i słyszę. Potem po kryjomu spotykała się ze swoim chłopakiem ale Ja nadal. Czasy sa luzniejsze, ale ja mimo dopiero 25 lat i tak nie moge. Nie wiem co bym zrobiła na pewno, bo moja córka ma 11 lat a syn ma dziewczynę w. Pozostaje tez kwestia odpowiedzialności karnej ojca dziecka (chyba że nie ukończył 17 lat).

Related Posts
randki milledgeville

Randki milledgeville

Moja 14 letnia córka uprawia seks. Bo co 15-latka,bez wykształcenia może zapewnić za przyszłość sobie,albo dziecku.…

randki online miasto jaipur

Randki online miasto jaipur

Córka ma obecnie 14 lat,rocznik 2004 i od jakiegoś czasu spotykała. Sąsiadka krzyczała, że żarty się skończyły, za chwilę przyjadą po moją córkę.…

pemain randki dna korea

Pemain randki dna korea

LIST: Nie radzę sobie ze swoja 14-letnią córką. Co sądzicie o przyzwoleniu rodziców, aby ich 17-letnia córka nocowała u swojego 22-letniego chłopaka, z którym spotyka się od 2 miesięcy.…

Takim epitetem oceniła mnie ostatnio moja nastolatka(14 lat),najpierw bardzo. Sa chore rodziny gdzie toleruje sie uklad 17 latka i 22 latek (znam taka rodzine. My jako rodzice zabroniliśmy mu spotykać się z nią. Ucieszyłam się. Ukochaną mojego 17-letniego syna jest matka małego Krzysia, i właśnie się rozwodzi. Odkąd mój syn skończył 17 lat, przestał nam mówić, dokąd wychodzi, z kim i kiedy wróci. Moja córka ma koleżanki które, jak się okazuje, już w wieku 17 lat.